پیش‌فروش اینترنتی بلیت نمایش «صبح یه روز لعنتی» آغاز شد

[ad_1]

پیش‌فروش اینترنتی بلیت نمایش «صبح یه روز لعنتی» به کارگردانی حسن باستانی که در سالن سایه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود، آغاز شد.

به گزارش ایلنا، پیش‌فروش نمایش «صبح یه روز لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی از امروز شنبه، 31 تیر ماه در سایت تیوال آغاز شد. «صبح یه روز لعنتی» که یک درام ضد جنگ و در مورد تقسیمات مرزی بین کشورهاست و نزاع چند نفر بر سر حق مالکیت یک توالت را به نمایش درمی‌آورد.


در این نمایش 60 دقیقه‌ای که از 3 مرداد، ساعت 20:30 در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود، بازیگرانی همچون: رویا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی، احمد صمیمی ایفای نقش می‌کنند.


از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به؛ مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سامان پورسلیمانی، گروه کارگردانی: مژگان حسینی و نیلوفر فاطمی، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: فرنوش فرجندی،  دستیار طراح‌صحنه: نیلوفر فاطمی و محمد علیزاده، عکاسان: ماندانا آزاد و پریسا صالحی، مدیر روابط‌عمومی و مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر و تبلیغات: گروه تئاتر مارکت اشاره کرد.


علاقه‌مندان به تهیه بلیت می‌توانند به صفحه فروش این نمایش در سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com/theater/sobheyeruzelanati مراجعه کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *