اسامی آثار راه یافته به جشنواره تئاتر رضوی اعلام شد

[ad_1]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، اسامی آثار راه یافته به یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی در خراسان شمالی را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، حسین فرخنده گفت: از ۳۶ اثر راه یافته به مرحله بازبینی، تعداد هشت اثر در مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی با هم رقابت می‌کنند.


بنا به اعلام دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی هشت اثر راه یافته به بخش مسابقه بدین شرح هستند:


نمایش «باطل السحر» به کارگردانی «محمدرضا شامردی» از استان قم و نمایش «چنار لاله» به کارگردانی «مهدی آشوغ» از استان خوزستان(اندیمشک) ، نمایش «این ابر بارانی است» به کارگردانی اصغر گروسی از استان فارس، نمایش «کوکوی کبوتران حرم» به کارگردانی «حامد معمار طهرانی» از استان خراسان رضوی و نمایش «اسماعیل» به کارگردانی «سینا شفیعی» از استان البرز ، نمایش «زندگی شاید همین حالا» به کارگردانی «سید جواد اشکذری» از استان خراسان رضوی، تئاتر «پانما» به کارگردانی «میثم ملازینل» از استان قزوین و نمایش «بازگشت به خانه» به کارگردانی «محمد شاکری» از خراسان شمالی.


وی به اجرای دو اثر نمایشی در بخش مهمان اشاره کرد و گفت: نمایش «یورت» به کارگردانی محمدحسن رجبیان از استان فارس و نمایش «ضامن» به کارگردانی مسعود براهیمی از اصفهان در شهرستان‌ها اجرا می‌شود.


فرخنده اظهارداشت: نمایش «داستان غیر از این است» به کارگردانی و  نویسندگی «عباس کریمی» از خراسان شمالی هم در بخش جنبی دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی اجرا می‌شود.


دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی هشتم تا یازدهم مردادماه ١٣٩٦ در خراسان شمالی برگزار می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *