از سال ۸۸ مدت ۵ سال در تلویزیون نبودم/گروهی هرچه از دهانشان درمی‌آید به من می‌گویند+فیلم

[ad_1]

مهران مدیری که این روز‌ها فیلم ساعت ۵ عصر وی روی پرده رفته، در تازه‌ترین برنامه‌ دورهمی از سیاسی نبودن خود سخن گفته و اینکه به سفارش هیچ حزب، شخص یا گروهی انتقادات خود را مطرح نمی‌کند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، مهمان شب گذشته شامگاه جمعه ۳۰ تیر ماه برنامه دورهمی روشنک عجمیان بود و ویژگی برنامه در این بود که این‌بار مهمان از مهران مدیری سوال می‌کرد.


مدیری در پاسخ به این سوال که بخشی از حرف‌های شما در قالب پلاتو کاملا سیاسی است و آیا این حر ف‌ها هدفمند است، گفت: من از سال ۸۸ تا سال ۹۳ اصلا در تلویزیون نبودم و هیچ جا نقدی مطرح نمی‌کردم. در فضای مجازی هم نبودم پس چرا به من می‌گویند که تو سالهاست انتقاد می‌کنی. من ۲ سال است که با ساخت برنامه درحاشیه و دورهمی به تلویزیون آمدم.


 وی ادامه داد: دیگران هم نقد می‌کنند و حرف می‌زنند اما تا من یک حرفی می‌زنم هر دو جناح سیاسی به من حمله می‌کنند درحالیکه آنچه که من می‌گویم مسائلی است که به ذهنم می‌‌آید.


 مدیری ادامه داد: من چیزهای که درباره مسائل اجتماعی و مشکلات مردم به ذهنم می‌رسد را می‌گویم و وظیفه خودم می‌دانم که آنها را بگویم زیرا یک تریبونی در اختیار دارم و باید حرف مردم را در این تربیون بگویم.


 وی با تاکید بر اینکه طرفدار هیچ جناح سیاسی نیست، افزود: اینکه از جایی خط می‌گیرم یا از جایی به من گفته‌اند چنین حرف‌هایی بزنم یا تلویزیون به من گفته این حرف‌ها را بگویم، اصلا صحت ندارد.


مدیری افزود: اینکه من طرفدار یک جناح یا دشمن یک جناح دیگر هستم درست نیست. قرار است که همه تحمل داشته باشیم و انتقادپذیر باشیم هرچند برخی از کسانی که این حرف‌ها را می‌شنوند، انتقادپذیر نیستند و هر چه از دهانشان درمی‌آید به من می‌گویند. اما اگر قرار باشد من انتقاد کنم و شما انتقادپذیر نباشید پس فرق بین من و شما چیست؟ من فقط مشکلات مردم را می‌گویم.

حجم ویدئو: 33.25M
|
زمان ویدئو: 00:09:12

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *