ویژه‌برنامه‌های شبکه دو به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع)

[ad_1]

شبکه دو سیما همزمان با سالروز شهادت رئیس مکتب تشیع؛ حضرت امام جعفر صادق (ع) ویژه برنامه‌هایی را برای پخش از این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش ایلنا، پخش سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسمی با محوریت سیره، زندگی و شهادت امام جعفر صادق (ع) برای این ایام در نظر گرفته شده. این برنامه پنجشنبه ساعت16:45 روانه آنتن می‌ رود.


ویژه برنامه زنده و مستقیم «کوی محبت» نیز از بقعه متبرک امامزاده ابوالحسن (ع) از فرزندان امام صادق (ع) واقع در شهرری روانه آنتن می‌شود. این ویژه برنامه با حضور کار‌شناسان مذهبی به ابعاد زندگی پربرکت و شهادت پیشوای ششم مسلمانان؛ صادق آل محمد (ع) می‌پردازد. همچنین به مناسبت سوگ امام ششم، این ویژه برنامه میزبان ذاکران و مرثیه سرایان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بوده و گزارش‌هایی را از حرکت دسته جات عزاداری در شهرری برای بینندگان در نظر گرفته است.


برنامه کوی محبت کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی سید مصطفی موسوی و اجرای سید محمود رضا طباطبایی که در شب شهادت مصادف با چهارشنبه ۲۸ تیرماه ساعت23:30و پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت12:00از شبکه دو سیما پخش می‌شود.


همچنین گروه کودک و نوجوان در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در ساعت‌های10:00 و14:00 برنامه‌های مختلفی چون «قصه‌های کهن»، «قصه‌های شنی»، «داستان راستان»، «پیامبران» و «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» را تدارک دیده است. افزون بر این «عصر خانواده»، «نمادو» و برنامه‌های دیگری نیز بخش‌های ویژه‌ای را به مناسبت سوگ امام ششم در نظر گرفته‌اند که در این ایام تقدیم مخاطبان خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *