تخصیص 200 میلیارد تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به دستگاه‌ها

[ad_1]

رئیس اداره سرمایه های اجتماعی وزارت کشور گفت: در سال جدید در راستای اجرای برنامه های مقابله با آسیب های اجتماعی ۲۰۰ میلیارد تومان به دستگاه های کشور تخصیص می یابد.

به گزار

ش مهرخانه، به نقل
از
مهر، اسماعیل کوچکیان فرد پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد فرهنگی اجتماعی و ساماندهی و رفع آسیب های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سال گذشته نیز ۱۰۰ میلیارد تومان به دستگاه های کشور اختصاص یافت.

کوچکیان فرد بیان داشت: طی سال قبل ۴۰۰ میلیارد تومان از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای اجرای برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی توزیع شد که ۲۰۰ میلیارد تومان آن مربوط به مسائل حاشیه نشینی بود.

کوچکیان فرد: با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای کاهش آسیبهای اجتماعی  اظهار کرد: پیشگیری از آسیب های اجتماعی از مسائل راهبردی نظام است.

رئیس اداره سرمایه های اجتماعی وزارت کشور عنوان کرد: آسیبهای اجتماعی یک روزه به وجود نیامده اند که یکروزه از بین بروند و برنامه ریزی و تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی لازم است.

کوچکیان فرد با اشاره به اینکه دستگاه های مختلف با اجرای برنامه ها و هدف گذاری ها نقش مهمی در کاهش مشکلات و آسیبهای اجتماعی داشته اند بر همکاری، هماهنگی و تلاش بیشتر در این حوزه تاکید کرد.

انتهاي پيام/ 930610

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *